SRPEN - obrázek

SRPEN - obrázek

Další milá návštěva přijela za Laurenkou 2.srpna, opět v den dostihů ve Dvorech a opět se po 13.letech kobylka viděla se svým jezdcem Ivanem Kubem, jenž o ní vždycky říkal (a snad dodnes tvrdí), že byla jedním z jeho nejoblíbenějších koní, které ve svém životě potkal.

Kulhání neustupuje a tak jsme od 4.srpna na týden nasadili Equipalazone. Problém se zdá v zablokované páteři, takže občas provádíme protahování (přes ohon a přední nohy) a ohýbání a povolení v krku.

Velkou radost (nevím, jak to prožívá konkrétně Laurena) mi udělalo 2. vítězství letošní sezóny bílé dcerky La Primavery 9.srpna v Mimoni, navíc velmi lehce o 7 délek.

Druhou půlku srpna Laurena z velké části prokulhala, jednak následkem úprav kopyt a také se ozývala bolavá záda. Naštěstí se střídaly dny, kdy problémy ustoupily a ona si ve výběhu ve svižném cvalu a se zadkem ve vzduchu mohla podle libosti protáhnout tělo. Veterinář, který kvůli přetrvávajícímu kulhání přijel, ji prohlédl, ale nenašel žádnou závažnější příčinu. Ona navíc Laurenka zrovna před ním chodila jak baletka... Přesto budou jakékoliv skryté potíže vyloučené po RTG vyšetření.

23.09.2009 09:01:02
laurena
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one