ČERVENEC 2009 - obrázek

ČERVENEC 2009 - obrázek

8.července jsme si pozvaly na ultrazvuk paní doktorku Šteklovou, nezdál se mi občasný výtok z rodidel.

Laureně se tenhle zásah do soukromí moc nelíbil a v relativním poklidu stála jedině za úplatek – velká šťavnatá jablka. Nakonec vyšetření proběhlo bez poranění břišní dutiny (neustále se vrtěla a hýbala nohama) i rozbitého přístroje včetně monitoru, protože se nebezpečně blízko kolem těchto mašinek točila. I verdikt byl plný úlevy: nejde o žádné zánětlivé ložiško, jen lokální venkovní podráždění, s nímž se vypořádáme vaginálními výplachy.

Paní doktorka se trochu podivila její dost hluboké děloze – inu, 9 hříbat je těmi léty znát…

Na podlomy, kterých se stále nemůžeme zbavit především na levé zadní, jsme začali aplikovat speciálně namíchanou mast.

S nově příchozím krasavcem Faraonem s Laurenou počínaje 14.července začaly hodně silně cloumat hormony. Velice silně se rozříjila a touto ženskou silou ho zpracovala tak, že se (ač dlouholetý valach) začal chovat jako hřebec, ba přímo výkonný plemeník. Milostné hrátky se vším všudy jim šly jako po másle…

19.července nás navštívil Laurenky trenér Václav Chaloupka, který v dopolením přestávkovém čase před začátkem dostihů ve Dvorech absolvoval „puťák“ za svými někdejšími svěřenkyněmi. Líbila se mu jak samotná Laurena, tak Tall Cotton, která svůj důchod tráví jen několik málo kilometrů dál – v sousední vesnici Kolová, tak prostředí, ve kterém obě holky žijí.

Zaznamenala jsem jednu výraznou změnu – Laurena si už nenechá nic líbit od svého dřívějšího pronásledovatele Neona a jak na ni strakáč doráží, pěkně na něho vycení zuby a žene pryč. Tak si možná začíná trošičku zlepšovat své postavení ve stádě.

Nicméně Faraon zůstává jejím favoritem, na Beníka si už moc nevzpomene. Ti dva jsou jak srostlí, Laurena sice teď na nějaký čas po milostném opojení netouží, ale Ferda se od ní nehne ani na krok. Jak je zamilovanost pomíjivá. Nejenom u lidí…

14.08.2009 11:35:33
laurena
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one