Březen 2009 - obrázek

Březen 2009 - obrázek

Jaro letos ne a ne přijít. Laurenu ta dlouhá nekončící zima stála hodně energie, takže jsme alespoň dočasně museli zvýšit denní dávky jádra.

Protože až jí sundám deku, mohl by někdo věcí neznalý zalarmovat ochránce zvířat, že ve Stanovicích se nachází týraný kůň…

Náš morální vůdce stáda Beník si ji vzal pod ochranná křídla, často postávají vedle sebe a když jde Laura na procházku a zmizí mu z dohledu, Ben ji volá zpátky. Na Zorečka vyzrála ženskou taktikou – aby se dostala na lepší místo u sena, pusinkovala se s ním a jakmile přestal být ostražitý, vyšoupla ho hlavou z jeho místečka a už hodovala, až se jí dělaly boule za ušima.

Co evidentně miluje, je čištění nebo jakékoliv dotyky po těle a na hlavě. Zavírá slastně oči, položí si hlavu na rameno a užívá si to.

Ovšem i nadále zůstává tím darebákem, který, ač má ve výběhu neomezeně seno, se škodolibou radostí protrhává pásku na ohradníku – na první pohled její úmysly nejsou vidět – přijde k pásce, nenápadně na ni tlačí a tlačí, až ji protlačí. A s ní se na exkurzi po areálu samozřejmě vydají i všichni ostatní…

25.03.2009 09:27:38
laurena
Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one