Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3321"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ano, jistě. Omlouvám se za pozdní reakci
Zdravim nejak jsem nenasla na vas jiny kontakt. Chtela bych se zeptat jestli bych mohla pouzit nejake Vase fotky jako predlohu k malovani. Za odpoved predem dekuju :-)
Zdravim nejak jsem nenasla na vas jiny kontakt. Chtela bych se zeptat jestli bych mohla pouzit nejake Vase fotky jako predlohu k malovani. Za odpoved predem dekuju :-)
Laurenko,máte mocinky nádherné fotky.....koníky také mocinky miluji...:-))))))))))))))Máčková Lucka
...Laurenko, poslala jsem za Tebou Strumpetku...dohlídni mi tam na ní....
Ahoj Marsí, tak jsem narazila po dlouhé době na tebe a zavzpomínala na naše diskuze. Laurenka se měla skvěle a vypadala moc dobře. Je mi líto, že odešla do koňského nebíčka, ale její dušička se opět jednou vrátí do hříbátka a opět se o ní bude psát, ale nyní už pod jiným jménem. Já jsem svého Neptuna odvezla na rok do Tábora na prázdniny a odjíždím za prací a studiem do Holandska a pak si ho tam chci vzít s sebou. Měj se krásně a s koníma ti přeji mnoho radostných chvil než těch smutných, které i tak patří k našim společným životům s nimy.
Ahojky mám vzkázat od Lardíka že posílá velkou pusu :) A těší se že se na něj přijedeš podívat až poprvé vyběhne :)
Zdravím, o Laurence jsem četla v časopisu, moc mě ten článek zaujal. Sama vlastním dvě starší plnokrevné dámy smiley Na stránkách Napajedel jsem pak našla odkaz o náhlé smrti Laurenky... Je mi to moc líto, ale jak už psali ostatní - Laurenka si ten poslední čas užila náramně a vy jste alespoň na chvíli mohla svůj sen hladit a prožívat... Držte se. Dita www.lidara.estranky.cz
Zdravím, moc mě mrzí, že kobylka odešla.Útěchou Vám ale jistě může být, že jste jí poskytla skutečně krásný domov, s láskou a maximální péčí. Nic cennějšího jste jí nemohla dát. Již jsem Vám jednou psala, jsem majitelkou Laurega, a chtěla bych Vám říci, že pokud byste kdykoliv měla zájem ho navštívit, ev. se třeba svézt (je využíván jako hobby kůň), jste vítána. Ačkoli jsem Laurenu neznala, myslím, že se jí hodně podobá. Stále je ustájen na farmě Vysoká, asi 10 km od Liberce. Jsem k zastižení na mailu ivanajackova@centrum.cz. Přeji Vám, ať se s tou ztrátou brzy vyrovnáte, třeba na Vás už někde čeká koník, který Vás bude potřebovat zrovna tak, jako ona.
Dekuji za milá slova, vážím si toho, že Laurenka byla v podvědomí tolika lidí. Prosím o sdělení mailového kontaktu, ráda se i já dozvím o Vašem koníkovi. Děkuji, Marcela
Dobrý den, přes odkaz na Napajedelských stránkách jsem se ocitla na Vašich stránkách a je mi hrozně líto, že zrovna po takové smutné události. A ještě víc mě mrzí, že jsem o tom, že je Laurena ve Stanovicích, nevěděla dřív, bydlím totiž v Rybničné a ve Stanovicích mám kamarádku, jednou jsme se na té farmě byly podívat, ale nevěděla jsem, že se pod tou dekou skrývá zrovna takový poklad.. Já se o dostihy zajímám už víc než 20 let a Laurenu jsem viděla běhat, nedá se na ní zapomenout :-) Sama jezdím u trenérky Baštové, mám tam taky takovýho osudovýho koníka, jako Vy :-) Tak mu asi taky udělám takové krásné stránky, jaké jste Vy věnovala Laureně.. Přeji hodně úspěchů jejím potomkům a Vám přeji, aby ten smutek brzy vystřídala radost s nějakým novým koníkem.

Stránky zdarma
Stránky systému Webgarden
Editace stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one